2. edycja Śniadania dla Wydawców Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej oraz dla Branży Filmowej

29 marca 2019 r. w Warszawie odbędzie się druga edycja Śniadania dla Wydawców Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej oraz dla Branży Filmowej. Organizatorami wydarzenia są Script Fiesta i Warszawska Szkoła Filmowa w partnerstwie z programem dla scenarzystów i producentów Kino Dzieci.PRO.

Zaprezentuj swoją książkę przed branżą filmową

W trakcie Śniadania odbędzie się pitching, podczas którego wydawnictwa w kilkuminutowych prezentacjach przedstawiają wyselekcjonowane przez organizatorów książki, które mogą stać się doskonałym materiałem na filmy dziecięce i młodzieżowe.

W ubiegłym roku wśród 13 prezentacji swoje propozycje przedstawiły m.in. uznane wydawnictwa ZNAK, Grupa Wydawnicza Foksal czy Nasza Księgarnia, jak również małe niezależne wydawnictwa ze specjalistyczną ofertą dla najmłodszych. 

Wydawców zainteresowanych udziałem w Śniadaniu organizatorki zapraszają do kontaktu.

Spotkanie networkingowe dla branży wydawniczej i filmowej 

„Zależy nam na tym, żeby przedstawiciele obu branż się poznali, a docelowo rynek filmów dla dzieci i młodzieży w Polsce wypełnił się szeregiem adaptacji ciekawych i mądrych książek.

Wśród naszych gości nie może więc zabraknąć przedstawicieli branży filmowej, dlatego zapraszamy na wydarzenie scenarzystów, reżyserów i producentów. 

Do udziału w spotkaniu zachęcamy także dziennikarzy i blogerów zajmujących się tematyką dziecięcą, aby nagłośnić wydarzenie i jak najszerzej informować o kinie oraz literaturze dla dzieci i młodzieży” piszą organizatorki wydarzenia.

Spotkanie obędzie się 29 marca 2019 roku.

Pierwsza edycja wydarzenia cieszyła się dużą popularnością wśród przedstawicieli obu branż. 

Kontakt z organizatorkami:

Deadline dla Wydawców na wysyłanie zgłoszeń to 25 lutego. Więcej informacji na stronie Festiwalu Script Fiesta www.scriptfiesta.pl

Na podstawie informacji prasowej 


25.01.2019