Koniec zdjęć do filmu "Córka trenera"

Zakończyły się zdjęcia do nowego filmu Łukasza Grzegorzka „Córka trenera”.

3 września 2017 zakończyły się zdjęcia do filmu „Córka trenera” w reżyserii Łukasza Grzegorzka. Zdjęcia do filmu trwały 22 dni. Pierwsze efekty pracy zostały zaprezentowane podczas Polish Days, w sekcji works in progress w ramach festiwalu MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. Premiera planowana jest na jesień 2018 roku.

„Córka trenera”

Upalne lato. Maciej Kornet (Jacek Braciak) wyrusza z ukochaną córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka) w kolejną podróż po Polsce. Przed nimi długi cykl tenisowych zawodów. Trenują razem od dwunastu lat, są nierozłączni. Wiktoria skrupulatnie realizuje plan taty: ścisła dieta, wycieńczające treningi, sto procent koncentracji. Ma już dość. Marzy o wolności. Chciałaby rzucić sport, ale boi się zranić ojca. Tego lata razem z nimi w podróż wyrusza Igor (Bartłomiej Kowalski), nowy podopieczny Macieja. Skryty chłopak zacznie interesować Wiktorię znacznie bardziej niż tenis, a Maciej będzie musiał zmierzyć się z tym, że jego marzenia zaczynają ostatecznie rozmijać się z planami córki.

Łukasz Grzegorzek i Jacek Braciak na planie filmu „Córka trenera”. fot. Koskino

Film ze wsparciem PISF

Autorami scenariusza są Krzysztof Umiński i Łukasz Grzegorzek. Zdjęcia zrealizowała Weronika Bilska. Producentem filmu jest firma Koskino a koproducentami Krakowskie Biuro Filmowe, Jacek Braciak i Łukasz Grzegorzek. Film jest współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej, Miasto Kraków i Województwo Małopolskie. 

Premiera filmu jest planowana na jesień 2018 roku. 

Na podstawie informacji prasowej 

04.09.2017