Nabór na 20. Connecting Cottbus

Do 18 lipca trwa nabór projektów na sesję pitchingową Connecting Cottbus, organizowaną w ramach odbywającego się w dniach 6-11 listopada 28. FilmFestival Cottbus w Niemczech. Do 22 sierpnia trwa także nabór projektów na sesję Work in Progress.

Do 18 lipca producenci mają czas na zgłaszanie swoich fabularnych projektów zarówno do sesji Coco Pitch (dla projektów w fazie developmentu). Do 22 sierpnia zgłaszać można projekty w fazie postprodukcji na sesję Coco Works in Progress.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.connecting-cottbus.de.

Producenci, agenci sprzedaży, dystrybutorzy zainteresowani udziałem w sesji jako goście bez swojego projektu mogą wziąć udział w sesji także wysyłając specjalny formularz. Zapisy trwają do 5 października.

Connecting Cottbus

Connecting Cottbus odbędzie się w dniach 8-9 listopada. Do ubiegłorocznej edycji wydarzenia zgłoszono 125 projektów z 32 krajów. Polskę w finałowej dziesiątce reprezentowały 2 projekty: „Żeby nie było śladów” Jana P. Matuszyńskiego (producent Aurum Film) oraz „Sorry Polsko” Kuby Czekaja (producent Magnet Man Film). Oba tytuły są współfinansowane przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Więcej informacji: www.connecting-cottbus.de.

Na podstawie informacji prasowej


04.06.2018