Nabór na 4. edycję Ventana del Cine Madrileño

Nabór na 4. edycję Ventana del Cine Madrileño, międzynarodowego forum koprodukcyjnego.

Do 21 września można zgłaszać projekty na IV edycję Ventana del Cine Madrileño, międzynarodowego forum koprodukcyjnego, które odbędzie się 22-24 listopada w Madrycie.

W tym roku gośćmi specjalnymi forum będą Polska i Peru. W wydarzeniu wezmą udział producenci i dystrybutorzy, przedstawiciele nadawców telewizyjnych, agenci sprzedaży i instytuty filmowe z Polski, Peru i Madrytu.

Organizatorzy zapraszają producentów z projektami filmów pełnometrażowych (fabuły, animacje, dokumenty, seriale TV) na etapie rozwoju projektu oraz produkcji. Projekty muszą mieć potwierdzone częściowe finansowanie oraz posiadać międzynarodowy potencjał.

Zgłoszeń należy dokonywać do 21 września poprzez stronę internetową www.amaudiovisual.es/ventana-cine

Forum zaprosi 4-5 producentów z Polski. Wyniki selekcji będą znane 12 października.

Podczas forum odbędą się pitchingi, spotkania one-to-one, panele i spotkania z profesjonalistami.

W poprzednich edycjach zaproszonymi krajami były: 2015 – Szwecja i Kolumbia, 2016 – Meksyk i Rumunia, 2017 – Chile i Niemcy.

Wydarzenie to organizowane jest przez AMA – Asociación Madrileña Audiovisual oraz Wspólnotę Autonomiczną Madrytu we współpracy z Instytutem Polskim w Madrycie. Partnerami wydarzenia są DAFO – Dirección del Audiovisual, la Fonografía y los Nuevos Medios oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej.


27.08.2018