Nabór na ACE Training Days

Trwa nabór producentów zainteresowanych wzięciem udziału w szkoleniu dla producentów, The Essentials of International Sales and Online Distribution, w ramach programu ACE.

ACE Training Days

W ramach szkolenia twórcy wezmą udział w warsztatach, które odbędą się w dniach 29 czerwca – 1 lipca 2018 roku w Pradze. W trakcie sesji producenci z Czech, Słowacji i Polski będą mieli okazję pracować z przedstawicielami ACE posiadającym doświadczenie w zakresie finansowania projektów, sprzedaży i dystrybucji online.

Do programu zostanie zakwalifikowanych 16-20 projektów. Aby wziąć udział w warsztatach należy:

  • być początkującym niezależnym producentem (na szkolenie mogą także aplikować producenci z większym doświadczeniem, które zdobyli podczas pracy w telewizji lub reklamie),
  • posiadać projekt filmu fabularnego na etapie developmentu (kwalifikowane są także projekty filmów dokumentalnych i animowanych).

Zgłoszenia

Aby zgłosić chęć udział w szkoleniu należy do 25 kwietnia przesłać na adres alwilliams@ace-producers.com następujące dokumenty w języku angielskim w formacie PDF:

  • bio/filmografia (plus dane kontaktowe) albo opis firmy,
  • list motywacyjny,
  • synopsis projektu filmu w developmencie, nad którym chciałby się pracować podczas warsztatów.

Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie opublikowana w maju. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 300 euro. Uczestnicy sami muszą pokryć koszty podróży i zakwaterowania.

Szczegółowych informacji udziela Al Williams: alwilliams@ace-producers.com.

Więcej informacji o programie ACE znajduje się na stronie: ace-producers.com.

Na podstawie informacji prasowej


28.03.2018