Nabór na IFFR Pro Days 2020 w Rotterdamie

Do 13 grudnia trwa nabór producentów na wydarzenie Pro Days organizowane przy Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Rotterdamie.

O MFF w Rotterdamie

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Rotterdamie (IFFR) oferuje wysokiej jakości starannie dobrane filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe. Festiwal koncentruje się na najnowszych pracach utalentowanych wschodzących filmowców. Jednak w czterech sekcjach prezentowanych przez festiwal jest też miejsce na retrospektywy i programy tematyczne. IFFR aktywnie wspiera nowych i ambitnych twórców filmowych poprzez rynek koprodukcyjny CineMart, fundusz Hubert Bals, Rotterdam Lab i inne działania branżowe.

O IFFR Pro Days

IFRR jest czymś więcej niż festiwalem filmowym. Oferuje całoroczne doradztwo i wsparcie wszystkim profesjonalistom filmowym za pośrednictwem funduszu Huberta Balsa (HBF), corocznego rynku koprodukcyjnego CineMart oraz wielu form szkoleń oferowanych w programie Rotterdam Lab. Wszystkie te filary powodują, że IFFR Pro stanowi ważną społeczność dla niezależnych filmowców i producentów poszukujących finansowania, coachingu, dystrybucji, partnerów koprodukcyjnych i inspiracji.

37. edycja IFFR Pro Days odbędzie się w dniach  24-29 stycznia 2020 roku.

Więcej informacji na temat IFFR Pro Days można znaleźć tutaj

Zgłoszenia do 13 grudnia

Prosimy o wypełnienie załączonego formularza i przesłanie go na adres: agnieszka.kazubek@pisf.pl do 13 grudnia.

Do pobrania:

 


25.11.2019