"Narzeczony na niby" w kinach

12 stycznia na ekrany kin wszedł współfinansowany przez PISF film „Narzeczony na niby” w reżyserii Bartosza Prokopowicza. 

„Narzeczony na niby” 

Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach. 

Twórcy 

W rolach głównych w filmie zagrali: Julia Kamińska i Piotr Stramowski. Na ekranie partnerują im m.in. Sonia Bohosiewicz, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Dorota Kolak, Barbara Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Stelmaszyk. 

Film wyreżyserował Bartosz Prokopowicz. Producentem filmu jest TFP Sp. z o.o., zaś koproducentami: Telewizja Polsat Sp. z o.o., Cyfrowy Polsat S.A., Polkomtel Sp. z o.o. oraz Edipresse Polska S.A. Film był współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

Premiera kinowa 12 stycznia

Film „Narzeczony na niby” wszedł na ekrany kin 12 stycznia 2018. Dystrybutorem obrazu jest Mówi Serwis.

Sukienka zaręczynowa z filmu na filmowej aukcji WOŚP!

Sonia Bohosiewicz i Tomasz Karolak w filmie „Narzeczony na niby”. Fot. Ola Grochowska/Mówi Serwis

Na filmowej aukcji na rzecz WOŚP koordynowanej przez PISF można licytować różową sukienkę ze specjalnej kolekcji marki Risk made in Warsaw – taką, jaką miała na sobie Sonia Bohosiewicz w scenie zaręczyn w filmie „Narzeczony na niby”.

Sukienkę można licytować na stronie: aukcje.wosp.org.pl

Na podstawie informacji prasowej dystrybutora


12.01.2018