Polska Federacja DKF ogłasza konkurs na projekt i wykonanie statuetki

Trwa konkurs na projekt i wykonanie statuetki nagrody Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych Don Kichot.

Do udziału w konkursie organizator zaprasza chętnych, którzy mają pomysł, jak przedstawić ideę ruchu dyskusyjnych klubów filmowych: prelekcja–projekcja–dyskusja, nawiązać do kinofilii, kultury  filmowej, postaci i postawy Don Kichota, patrona nagrody. Przedmiotem konkursu jest projekt i wykonanie statuetki Nagrody Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych Don Kichot.

Szczegóły w regulaminie. Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić projekt oraz wizualizację (gotową statuetkę). Na zwycięzcę czeka: 5 tys. zł. Nabór trwa do 19 sierpnia br.

Regulamin i Karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.pfdkf.pl

Polska Federacja Dyskusyjnych Klubów Filmowych

Polska Federacja Dyskusyjnych Klubów Filmowych jest stowarzyszeniem zrzeszającym Dyskusyjne Kluby Filmowe działające na terenie całej Polski. Została powołana do życia 27 maja 1956 roku przez 26 pierwszych DKF-ów. Polska Federacja Dyskusyjnych Klubów Filmowych pomaga DKFom pod względem programowym i metodycznym, między innymi umożliwiając dostęp do wartościowych filmów, dostarczając materiały programowe (periodyk „Film na Świecie”, informatory programowe i okolicznościowe), niosąc pomoc merytoryczną w organizowaniu prelekcji, spotkań z twórcami oraz krytykami i historykami filmu, a także imprez i seminariów, wreszcie poprzez prowadzenie własnych szkoleń i seminariów dla działaczy DKFów. 

Informacja prasowa


07.08.2019