Producers on the Move 2018 - nabór

Polski Instytut Sztuki Filmowej ogłasza nabór na Producers on the Move – program dla producentów podczas Festiwalu w Cannes. Nabór trwa do 19 marca.

Producers On The Move to program przeznaczony dla producentów z osiągnięciami w koprodukcjach międzynarodowych. Spotkania w ramach programu odbywają się podczas MFF w Cannes. Dotychczas producentami reprezentującymi Polskę w tym programie byli m.in. Mariusz Włodarski, Maria Blicharska, Agnieszka Kurzydło, Klaudia Śmieja, Mikołaj Pokromski i Marta Plucińska.

Więcej informacji o Producers on the Move: http://www.efp online.com/en/project_networking/producers_on_the_move.php.

Zgłoszenia do 19 marca

W załączeniu znajduje się formularz, o którego wypełnienie prosimy wszystkich tych z Państwa, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w programie. Osoba z największą ilością punktów zostanie automatycznie wybrana na tegorocznego kandydata.

Warunkiem zgłoszenia jest obowiązkowa obecność w Cannes w dniach 10 – 14 maja. PISF pokryje koszt wzięcia udziału w programie oraz zapewni wsparcie w kosztach za nocleg i przelot. Akredytacja festiwalowa leżeć będzie w gestii uczestnika.

Formularz zgłoszenia (.DOCX)

W razie pytań prosimy o kontakt z Olgą Domżałą: +48 22 41 10 496. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: olga.domzala@pisf.pl do 19 marca.

 


09.03.2018