Przedłużony nabór wniosków o dofinansowanie Dyskusyjnych Klubów Filmowych

Do 5 lipca przedłużony został nabór wniosków o dofinansowanie Dyskusyjnych Klubów Filmowych. Przedłużony nabór wniosków jest spowodowany awarią systemu i brakiem możliwości złożenia wniosku w terminie. Awaria została już usunięta. 

Szanowni Państwo, informujemy, że awaria została już usunięta i do 5 lipca mogą Państwo przesyłać wnioski o dofinansowanie Dyskusyjnych Klubów Filmowych. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Nabór do 5 lipca

Przedłużony nabór wniosków w Programie Operacyjnym Upowszechnianie kultury filmowej, priorytet: Festiwale i inicjatywy filmowe, zadanie 2.4., odbywa się w dniach 18 czerwca – 5 lipca br.

W tym roku koszty kwalifikowane, poniesione przez Dyskusyjne Kluby Filmowe, mogą być pokryte z dofinansowania PISF, jeżeli obejmują okres od 18 lutego (początek sesji w Programie Operacyjnym Upowszechnianie kultury filmowej) do 31 grudnia br. Od 2020 roku kwalifikowalność kosztów będzie obejmowała okres od 1 stycznia do 31 grudnia.

Maksymalne dofinansowanie: 10 000 zł

Maksymalna kwota dofinansowania PISF, o którą DKF-y mogą wnioskować, wynosi 10 000 zł.

Procedura składania wniosku:

Wnioski o dofinansowanie należy składać przez stronę wnioski.pisf.pl. Aby złożyć wniosek należy posiadać konto w systemie. Po wejściu na stronę startową należy:

Kliknąć przycisk „Złóż wniosek” – „eFormularz”, a następnie odszukać wnioski składane w ramach PO Upowszechnianie kultury filmowej 2019 ⇒ priorytet I, Festiwale i inicjatywy filmowe ⇒ zadanie: działalność kin studyjnych i klubów filmowych.

We wniosku należy podać NIP oraz REGON, a także dołączyć statut i KRS.

Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 22 10 26 465.

PISF wspiera Dyskusyjne Kluby Filmowe

Dyskusyjne Kluby Filmowe współfinansowane są przez Polski Instytut Sztuki Filmowej od początku jego istnienia. W ostatnich latach obsługą programu zajmowała się Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny, w ramach działalności Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.


02.07.2019