„Rodzina Treflików” w Czechach i Rumunii

Dzięki współpracy grupy TREFL i firmy Viacom od 12 lutego na platformach Nickelodeon i Nick Jr w Czechach i Rumunii dostępny jest serial „Rodzina Treflików”.

„Rodzina Treflików” na platformach Nickelodeon i Nick Jr

kadr z serialu „Rodzina Treflików”

Jak informuje producent to pierwsza od wielu lat – po „Bolku i Lolku” i „Misiu Uszatku” – polska produkcja serialowa dla dzieci, która gości na tych rynkach. Premierowe odcinki dostępne są codziennie.

Serial jest wyprodukowany przez polskie Studio TREFL S.A., w technice animacji lalkowej. Reżyserem serii jest Marek Skrobecki. Polska premiera odbyła się w czerwcu 2016 roku na dziecięcym kanale TVP ABC. Serial posiada obecnie 39 odcinków, które emitowane są na terenie Polski, ale także w wersjach zdubbingowanych w Czechach i Rumunii. Trefliki w czeskiej wersji językowej to – Treflici, a w rumuńskiej – Treflicii.

Głosu bohaterom użyczało wielu znakomitych aktorów znanych z „dużego ekranu”, m.in. Joanna Jabłczyńska, Krystyna Tkacz, Jarosław Boberek, Cezary Kwieciński, czy Magdalena Różczka. Wykonawcą tytułowej piosenki jest Natalia Kukulska. Teledysk do jej utworu został nagrodzony na festiwalu Yach Film w kategorii „Wideoklip dziecięcy”.

Informacja prasowa


28.02.2018