Składy stałych komisji eksperckich PISF w PO "Produkcja filmowa" 2017

Podajemy składy stałych komisji eksperckich PISF w Programie Operacyjnym Produkcja filmowa w roku 2017.

Produkcja: film fabularny

Komisja 1

Andrzej Jakimowski
Anna Jadowska
Agnieszka Smoczyńska

Komisja 2

Dorota Kędzierzawska
Arthur Reinhart
Greg Zgliński*

_______________

*08.05.2017 Greg Zgliński zastąpił Leszka Dawida

Komisja 3

Mirosław Krzyszkowski
Grażyna Gradoń
Edward Kabiesz

Komisja 4

Jerzy Łukaszewicz
Aleksandra Salwa
Arkadiusz Tomiak

Komisja 5

Rafał Wieczyński
Mariusz Łukomski
Maria Wróbel-Wilgus

Komisja 6

Krzysztof Zanussi
Barbara Hollender
Rafał Marszałek

Komisja 7

Janusz Zaorski
Milenia Fiedler
Grzegorz Łoszewski

Produkcja: pełnometrażowe koprodukcje międzynarodowe mniejszościowe (filmy animowane, dokumentalne, fabularne)

Komisja 1

Alessandro Leone
Anna Kazejak
Krzysztof Kłopotowski
Michał Oleszczyk

Produkcja: filmy fabularne pełnometrażowe mikrobudżetowe

Komisja 1

Grzegorz Królikiewicz
Anna Sasnal
Maciej Ślesicki

Produkcja i rozwój projektu: pełnometrażowe filmy fabularne i animowane dla młodego widza lub widowni familijnej

Komisja 1

Agnieszka Sadurska
Dariusz Gajewski
Maciej Jakubczyk
Jerzy Moszkowicz
Joanna Olech

Produkcja: film dokumentalny

Komisja 1

Lidia Duda
Artur Liebhart
Maria Zmarz-Koczanowicz

Komisja 2

Grzegorz Górny
Maria Dłużewska
Paweł Suchta

Komisja 3

Paweł Łoziński*
Maciej Cuske **
Zuzanna Solakiewicz

_______________

* 09/06/2017 Paweł Łoziński zastąpił na stanowisku lidera Bartka Konopkę

** 21/08/2017 po rezygnacji Bartka Konopki w składzie komisji zastąpił go Maciej Cuske

Komisja 4

Jerzy Lubach
Marek Hendrykowski
Dorota Roszkowska

Komisja 5

Paweł Nowacki
Rafał Dudkiewicz
Sylwia Krasnodębska

Komisja 6

Paweł Woldan
Agnieszka Romaszewska-Guzy
Rafał Ziemkiewicz

Produkcja: film animowany

Komisja 1

Piotr Dumała
Paweł Dębski
Wioletta Sowa

Komisja 2

Leszek Nowicki
Urszula Śniegowska
Adam Wyrwas

Komisja 3

Izabela Plucińska
Jakub Mikurda
Robert Sowa*

_______________

* 21/02/2017 Robert Sowa zastąpił Justynę Celedę

Stypendia i rozwój projektu: film fabularny

Komisja 1

Marcin Malatyński
Sebastian Buttny
Iwona Siekierzyńska

Komisja 2

Maciej Pawlicki
Redbad Klijnstra
Maria Ciunelis*

_______________

*10/04/2017 Maria Ciunelis zastąpiła Halinę Łabonarską.

Komisja 3

Mirosław Piepka
Andrzej Bart
Magdalena Łazarkiewicz

Stypendia i rozwój projektu: film dokumentalny

Komisja 1

Anna Ferens
Rafał Salata
Małgorzata Walczak

Komisja 2

Arkadiusz Gołębiewski
Michał Bożek
Elżbieta Królikowska-Avis

Komisja 3

Krzysztof Nowak
Elżbieta Ruman
Jarosław Rybicki

Stypendia i rozwój projektu: film animowany

Komisja 1

Anna Błaszczyk
Joanna Jasińska-Koronkiewicz
Kamil Polak

Komisja 2

Tomasz Niedźwiedź
Magdalena Bargieł
Rafał Skarżycki

Komisja 3

Jarosław Sawko
Anna Wróblewska
Maciej Pisuk

Do pobrania:

05.01.2017