Skrytykuj! Zostań młodzieżowym jurorem Off Camera 2018

Ruszyła kolejna edycja konkursu Skrytykuj! dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i 3 klasy gimnazjum. Laureaci będą mieli okazję wcielić się w rolę jurora podczas festiwalu Netia Off Camera.

Zostań jurorem

Nastoletni jurorzy już po raz szósty ocenią filmy z konkursowej sekcji „Wytyczanie drogi” Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Netia Off Camera i wręczą nagrodę twórcy zwycięskiego filmu. Do Krakowa pojedzie troje uczniów, którzy najciekawiej i przy pomocy rzeczowych argumentów wyrażą własne zdanie. Organizator zapewnia laureatom akredytacje na cały okres trwania festiwalu, wstęp na galę otwarcia i zamknięcia oraz zakwaterowanie wraz z wyżywieniem.

Informacje praktyczne

Aby zostać młodzieżowym jurorem, należy zapoznać się z regulaminem konkursu, a następnie – do 19 marca 2018 roku włącznie – opublikować autorską recenzję bądź wideorecenzję dowolnego filmu na stronie skrytykuj.pl.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz ostatniej klasy gimnazjum.

Festiwal odbędzie się w dniach 27 kwietnia-6 maja 2018 roku.

Konkurs organizowany jest przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach akcji „Skrytykuj.pl”.

Źródło informacji: http://nina.gov.pl/aktualnosci/skrytykuj-2018/.


13.02.2018