Warsztaty filmowe Sławomira Idziaka

Dyrekcja i Biuro Organizacyjne 24. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima 2017 ogłasza nabór na autorskie, reżysersko-operatorskie warsztaty z „dramaturgii wizualnej”, które poprowadzi wybitny polski operator filmowy Sławomir Idziak.

W warsztatach, których punktem wyjścia będzie pierwotna wersja scenariusza filmu „Trzy kolory. Niebieski” autorstwa Krzysztofa Piesiewicza i Krzysztofa Kieślowskiego i w trakcie których będzie można pracować z aktorami, weźmie udział 15-osobowa grupa wybranych przez organizatorów festiwalu uczestników, którzy w ciągu trzech dni, tj. 23-25 listopada 2017 r., (w godz. 9.00 – 15.00), będą zgłębiać tajniki wpływu techniki na język opowiadania.

Zgłoszenia

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach organizatorzy zachęcają do złożenia aplikacji, obejmującej CV, rodzaj listu intencyjnego, zawierającego oczekiwania dotyczące przebiegu i rezultatów warsztatów oraz zobowiązanie udziału w nich, w pełnym wymiarze 18 godzin. Zgłoszenie należy wysłać w terminie do 12 listopada 2017 r. na adres: warsztaty@etiudaandanima.com.

Udział w warsztatach Sławomira Idziaka jest bezpłatny. Lista osób zakwalifikowanych do udziału zostanie ogłoszona w dniu 15 listopada 2017r.

Informacja prasowa

02.11.2017