Warsztaty KIPA „Udostępniaj i zarabiaj”

Trwa nabór na jednodniowe warsztaty KIPA w ramach nowatorskiego projektu KIPA2B.

„Udostępniaj i zarabiaj. Jak skutecznie zarządzać treściami video w Internecie i jak je promować za pośrednictwem dostępnych platform?”

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych ogłasza nabór na jednodniowe warsztaty „Udostępniaj i zarabiaj. Jak skutecznie zarządzać treściami video w Internecie i jak je promować za pośrednictwem dostępnych platform?”, które odbędą się 11 lipca br. w godz. 09:30-17:45 w Golden Floor Plaza przy al. Jerozolimskich 123A w Warszawie. To drugie wydarzenie po konferencji Game Story II organizowane w ramach zainicjowanego przez Izbę projektu KIPA2B, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Rozwój sektorów kreatywnych 2017”. Kierownikiem projektu KIPA2B jest Alicja Grawon-Jaksik, Dyrektor Izby.

KIPA2B

KIPA2B to interdyscyplinarny program szkoleniowy składający się na cykl czterech wydarzeń (warsztatów i konferencji) mających na celu profesjonalizację kadr sektora audiowizualnego w otoczeniu biznesowym oraz podnoszenie świadomości świata biznesu na temat potencjału branży kreatywnej. Tematyka będzie dotyczyć współczesnych zjawisk sektora audiowizualnego, które wpływają na przyszłość ekosystemu gospodarczego.

W Polsce YouTube cieszy się największą popularnością wśród serwisów video. Korzysta z niego ponad 16 milionów osób, czyli 73% użytkowników Internetu. Co minutę trafia do niego 300 godzin treści video, a połowa z tego jest odtwarzana na urządzeniach mobilnych. Mimo to polskie firmy nie wykorzystują w pełni potencjału platformy w zakresie biznesowym. Celem warsztatu „Udostępniaj i zarabiaj. Jak skutecznie zarządzać treściami video w Internecie i jak je promować za pośrednictwem dostępnych platform?” jest przybliżenie przedstawicielom branży kreatywnej możliwości jakie daje Internet w zakresie promocji, monetyzacji oraz dystrybucji treści online.

Zapisy

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy  i wysłać go na adres: biuro@kipa.pl, w temacie maila wpisując: „Warsztaty KIPA2B”. Nabór trwa do 6 lipca br. W przypadku pytań organizatorzy proszą o kontakt mailowy z koordynatorami projektu KIPA2B – Aleksandrą Kapłon (aleksandra.kaplon@kipa.pl) oraz Maciejem Dopierałą (maciej.dopierała@kipa.pl) lub telefoniczny (22) 840 59 01.

Formularz zgłoszeniowy oraz zakres programowy warsztatów znajduje się na stronie: www.kipa.pl/index.php/aktualnosci/9990-nabor-na-jednodniowe-warsztaty-kipa-w-ramach-nowatorskiego-projektu-kipa2b

28.06.2017