Warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja dla producentów i kierowników produkcji

Pod koniec listopada i na początku grudnia odbędą się warsztaty dla kierowników produkcji i producentów z polskiej branży audiowizualnej.

W trakcie intensywnych dwudniowych warsztatów „Producer’s MAP: Postprodukcja” – prowadzący Justyna Juszczyk, post-producent z ORKA Studio oraz operator i realizator dźwięku, uhonorowany Europejską Nagrodą Filmową Radosław Ochnio odpowiedzą m.in. na pytania:

  • Jak przygotować efektywny harmonogram i budżet postprodukcji obrazu i dźwięku?
  • Czy i kiedy można liczyć na koprodukcję ze studiem postprodukcyjnym?
  • Na co zwracać uwagę w umowach ze studiami postprodukcyjnymi?

Zajęcia w ramach „Producer’s MAP: Postprodukcja” odbędą się w dniach 30.11-01.12.2019 roku w Warszawie w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Udział w spotkaniu z czołowymi ekspertami to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy z zakresu współpracy ze studiami postprodukcji obrazu i dźwięku oraz konkretnych porad udzielanych podczas indywidualnych konsultacji.

Warsztaty mają na celu uzupełnić i wzbogacić wiedzę osób, które muszą przygotowywać umowy, budżety, harmonogramy postprodukcji filmowych, a także zrozumieć cały proces postprodukcji i prowadzić negocjacje.

W warsztatach mogą wziąć udział zarówno kierownicy produkcji i producenci, jak również post-producenci, którzy zajmują się produkcją filmów fabularnych, animowanych i dokumentalnych, ale także reklam i innych komercyjnych produkcji.

Koszt uczestnictwa w dwudniowych warsztatach to 280 zł brutto od osoby.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapoznać się z regulaminem oraz przesłać formularz zgłoszeniowy na adres mailowy kontakt@przestrzenfilmowa.org do 15.11.2019 lub wyczerpania liczby miejsc. Dokumenty dostępne są na stronie www.przestrzenfilmowa.org

 


08.10.2019