ANGEL.A

Reżyseria: Adam Nowak, Hubert Bąk

reżyseria: Adam Nowak, Hubert Bąk
scenariusz: Adam Nowak, Hubert Bąk
zdjęcia: Michał Szymczak
muzyka: Damian Pietrasik
montaż: Adam Nowak
charakteryzacja: Barbara Dworakowska
kierownictwo produkcji: Bogna Jagna Wożniak
producent: Adam Nowak
Barwny, 55 min

obsada: Zbigniew Zylm, Tomasz Sobczak, Maciej Radel

W postapokaliptycznym świecie przyszłości sztuczna inteligencja stała się technokratyczną wersją okrutnego niewolnictwa. Bomby nuklearne usunęły rządy, a ich miejsce zajęły równie nieludzkie korporacje. Ci odpowiedzialni za nuklearny holokaust nie chcą już płacić ceny za swoje błędy. Dlatego tworzą inteligentne maszyny niezdolne do buntu. Konstruktor robotów o pseudonimie Horus po śmierci swojej córki transferuje jej wspomnienia do modelu '.A'. Świadomy i wolny robot zagraża nowemu porządkowi więc musi zostać wrogiem publicznym numer 1. ANGEL.A zmuszona do ucieczki poszukuje schronienia w mistycznym miejscu o nazwie Azyl, ale czy w tej rzeczywistości ma ona prawo do życia?

Adam Nowak
Reżyser,  scenarzysta, vfx composer, montażysta od ponad dziesięciu lat związany  z Telewizją Polsat oraz magik od efektów specjalnych pracujący dla  takich marek jak PKO BP, BZWBK, EMPIK, CRIZAL, IBM, XTB, FRANKE, KREWNIACY.

Hubert Bąk – Absolwent Lubuskiej Szkoły  Telewizji i Filmu w Zielonej Górze. Filmowiec, fotoamator,  autor opowiadań, gitarzysta. Inicjator przeglądu kina niezależnego  TREBELER OFF FILM FESTIVAL. Instruktor sekcji  fotograficzno-filmowej działającej przy OKiB w Trzebielu.