12. Pomorskie Warsztaty Filmowe

Do 20 września 2013 trwa nabór na 12. edycję Pomorskich Warsztatów Filmowych, które odbędą się w Gdyńskiej Szkole Filmowej od października do grudnia 2013.

Warsztaty dla pełnoletnich

W rekrutacji może wziąć udział każdy, kto ma ukończone 18 lat. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach muszą przesłać organizatorom scenariusz, treatment albo pomysł na krótki film fabularny (na maksymalnie 10 stron) na temat: ….i nagle zrozumiałem/am, że jestem już dorosły/a. Prace razem z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, życiorysem, dwoma fotografiami, dotychczasowymi pracami twórczymi (zdjęcia, obrazy, utwory muzyczne, opowiadania) należy przesłać na płycie CD lub DVD na adres: Gdyńska Szkoła Filmowa, ul Wrocławska 93, 81-553 Gdynia z dopiskiem „Warsztaty” do 20 września 2013.

12 uczestników

Spośród wszystkich kandydatów komisja rekrutacyjna wyłoni maksymalnie dwadzieścia cztery osoby, które zostaną zaproszone do drugiego etapu rekrutacji – rozmowy kwalifikacyjnej. Ostatecznie w 12. Pomorskich Warsztatach Filmowych weźmie udział dwunastu uczestników. Jednorazowa opłata pobierana na konto Pomorskiej Fundacji Filmowej od osób zakwalifikowanych na warsztaty wynosi 800 zł.

Zajęcia od października do grudnia 2013

Warsztaty odbędą się w Gdyńskiej Szkole Filmowej, w trakcie pięciu sesji, w październiku, listopadzie i grudniu 2013. Uczestnicy warsztatów zrealizują wspólnie etiudę filmową. W tym roku udział w warsztatach wezmą scenarzysta Grzegorz Łoszewski, reżyser Wojciech Marczewski, operator Sławomir Pultyn oraz montażystka Milenia Fiedler. Organizatorem 12. Pomorskich Warsztatów Filmowych jest Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni.

 

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie: gsf.pl.

 

Na podstawie informacji prasowej opracowała Paulina Bez

24.05.2013