2. edycja warsztatów "Krytycy z pierwszego piętra"

Do 25 października trwa nabór na warsztaty dla młodych krytyków filmowych. Projekt „Krytycy z pierwszego piętra” skierowany jest do wszystkich, którzy pragną zdobyć gruntowną wiedzę na temat dziennikarstwa filmowego.

Warsztaty dla przyszłych dziennikarzy

Zajęcia poprowadzą wybitni dziennikarze filmowi współpracujący z najważniejszymi mediami w Polsce. Warsztaty organizowane są przez Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Warszawską Fundację Filmową. Partnerami projektu są Filmweb i Animacja Kultury Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Nowością 2. edycji będzie możliwość realizacji przez uczestników cyklicznego programu telewizyjnego o tematyce filmowej oraz praktyczny warsztat z realizacji audycji radiowych.

Dla młodzieży do 26. roku życia

Zajęcia odbywać będą się od 15 listopada 2012 do 25 kwietnia 2013 w czwartki w godzinach 18.00 – 20.00 w przestrzeni „1Piętra” – ul. Foksal 11. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży do 26 roku życia. O przyjęciu na warsztaty decyduje ocena nadesłanych prac oraz kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoszenia zawierające formularz zgłoszeniowy oraz od jednego do trzech tekstów o tematyce filmowej (do 2000 znaków) można przesyłać na adres krytycyz1pietra@gmail.com do 25 października.

 

Więcej informacji: www.krytycyz1pietra.blogspot.com oraz www.facebook.com/krytycy.

 

Na podstawie informacji prasowej opracowała Marta Sikorska

02.10.2012