3. edycja konkursu "fotoAlbum"

Działający przy Miejskim Ośrodku Sztuki w Gorzowie Wielkopolskim DKF Megaron ogłasza nabór prac do konkursu fotograficznego „fotoAlbum”.

Zgłoszenia do 30 października

Każdy autor (lub grupa autorów zgłaszających prace pod jedną nazwą) ma prawo wysłać na konkurs 3 fotografie inspirowane fabułą, postaciami, kadrem lub sceną z filmów wybranych przez organizatora. Termin nadsyłania zdjęć upływa 30 października. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 grudnia 2014. Wśród filmów, którymi można się inspirować znalazły się m.in. produkcje współfinansowane przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej: „Papusza” Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego, „Imagine” Andrzeja Jakimowskiego czy „Wenus w futrze” Romana Polańskiego. Szczegółowe informacje dotyczące wymogów, pełna lista filmów i karta zgłoszenia znajdują się w regulaminie.

Nagrody konkursowe

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają karty prezentowe Empik na kwoty: 450 złotych za pierwsze, 350 złotych za drugie oraz 250 złotych za trzecie miejsce.

Nagrody publiczności

Do 20 października do godziny 13:00 wszyscy chętni będą mogli polubić na profilu konkursu na Facebooku prace zgłoszone do konkursu. 3 zdjęcia (z wyłączeniem zdjęć nagrodzonych przez Jury), które zdobędą najwięcej polubień otrzymają nagrody publiczności – płyty DVD, książki, gadżety filmowe.

 

Więcej informacji: www.mosart.pl.

21.08.2014