3. warsztaty EAVE+

Do 19 czerwca niezależni producenci filmowi z solidną filmografią i międzynarodowym doświadczeniem mogą zgłaszać swój udział w 3. edycji warsztatów EAVE+.

3. edycja warsztatów EAVE+

W trakcie czterodniowych warsztatów uczestnicy spotkają się z najlepszymi ekspertami z branży filmowej. W ramach dyskusji z producentami poruszone zostaną tematy zrównoważonego rozwoju firm produkcyjnych, nowych modeli biznesowych, przyszłych sposobów na produkcję, finansowania i dystrybucji audiowizualnej oraz najlepszych praktyk na rynku międzynarodowym.

Przydatne informacje

Warsztaty odbędą się w dniach 17-21 września w hotelu Le Place D’Armes w Luksemburgu. Koszt warsztatów wynosi 1750 Euro lub 1500 Euro w przypadku osób, które już wcześniej uczestniczyły w innych programach EAVE. Istnieje możliwość ubiegania się o stypendium, jednak organizatorzy zachęcają w pierwszej kolejności do ubiegania się o stypendia u regionalnych i państwowych instytucji.

4 dni intensywnych warsztatów

Warsztaty będą toczyły się pod przewodnictwem Head of Studies EAVE Jani Thiltges (Samsa Film, Luksemburg) oraz konsultanta EAVE+ Michaela Webera (The Match Factory, Niemcy). Wykłady poświęcone konkretnym zagadnieniom przeplatać się będą z sesjami pracy w grupach oraz indywidualnym spotkaniami.

 

Formularz aplikacyjny i pozostałe informacje znajdują się na stronie: eave.org

 

Magdalena Wylężałek

05.06.2014