38. Forum Wokół Kina

38. edycja Forum Wokół Kina odbędzie się w dniach 9-11 grudnia we wrocławskim kinie Nowe Horyzonty.

Forum Wokół Kina

to najważniejsze wydarzenie branży rozpowszechniania filmów w Polsce. Jego uczestnikami są dystrybutorzy, właściciele i pracownicy kin, agencje reklamowe, producenci sprzętu kinotechnicznego, przedstawiciele PISF i twórcy nagradzanych filmów. Odbywające się dwa razy w roku w różnych miastach Forum jest okazją do prezentacji oferty filmowej na najbliższe miesiące, debat o zmianach zachodzących na rynku kinowym, rozmów o nowinkach technicznych wyposażenia kin i wymiany doświadczeń.

 

W ramach Forum we Wrocławiu odbędą się zarówno projekcje filmowe oraz prezentacje ofert dystrybutorów i firm branżowych, jak i panele dyskusyjne, wykłady, konsultacje i warsztaty.

Akredytacje – informacje organizacyjne

Sprzedaż akredytacji przez Internet (www.kinonh.pl) na 38. Forum Wokół Kina we Wrocławiu rozpocznie się 29 października 2014r. (o godz. 12:00) i trwać będzie do 7 grudnia 2014r. (do godz. 23:59). Po tym terminie akredytacje będą dostępne w sprzedaży w kasach kina podczas Forum. Warunkiem uczestnictwa w Forum jest zakupienie akredytacji. Liczba akredytacji jest ograniczona i ich sprzedaż trwa do wyczerpania puli. Zasady i Regulamin nabywania akredytacji na Forum dostępne są na stronie kina.

Akredytacje – ceny i rodzaje

od 29.10 do 30.11.2014 r. przy zakupie przez Internet:

  • dla kin i dystrybutorów: 246,00 zł brutto,
  • dla wystawców i innych firm branżowych: 307,50 zł brutto.

od 1 do 7.12.2014 r. przy zakupie przez Internet oraz w kasach kina podczas Forum od 9 do 11.12.2014 r.:

  • dla kin i dystrybutorów: 300,00 zł brutto,
  • dla wystawców i innych firm branżowych: 350,00 zł brutto.

Noclegi

Kino Nowe Horyzonty nie pośredniczy w rezerwowaniu miejsc noclegowych dla uczestników Forum. Informacje dotyczące rekomendowanych hoteli i hosteli we Wrocławiu podane są na www.kinonh.pl/forum.

O kinie

Kino Nowe Horyzonty prowadzone jest przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty (organizację non-profit), należy do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oraz sieci Europa Cinemas. Jest jednym z największych kin studyjnych w Europie oraz częścią programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Kino położone jest w centrum miasta – tuż obok wrocławskiego Rynku i posiada łącznie dziewięć sal projekcyjnych. Dysponuje także dużą powierzchnią wystawienniczą na swoich trzech poziomach.

 

Więcej informacji o Forum można znaleźć na: www.kinonh.pl/forum; www.facebook.com/forumwokolkina

 

Na podstawie informacji prasowej

28.10.2014