6. Lunch Prawny - zgłoszenia do 2 listopada

Do 2 listopada 2015 r. trwa nabór na 6. Lunch Prawny.

Rozwiązywanie konkretnych problemów z prawnikami

Trwa nabór na 6. Lunch Prawny, który odbędzie się 6 listopada 2015 r. o godz.13:00 w siedzibie KIPA przy ul. Chełmskiej 21 bud. 28c w Warszawie. Celem konsultacji w formie speed dating jest rozwiązanie konkretnych problemów, z którymi producenci filmowi spotkali się w swojej bieżącej działalności. W projekt zaangażowani są specjaliści z Kancelarii Adwokackiej Czyżewscy.

Spośród nadesłanych zgłoszeń, do udziału w sesji zostanie wybranych 5 uczestników, przy czym jednorazowa konsultacja trwać będzie około 25 minut. Przed wypełnieniem formularza osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu są proszone również o zapoznanie się z Zasadami naboru, w których zamieszczono szczegóły działania programu. Jeśli zajdzie potrzeba przedstawienia na spotkaniu konkretnych dokumentów wskazanych w formularzu, KIPA skontaktuje się wybranymi uczestnikami odpowiednio wcześniej.

Zgłoszenia do 2 listopada

W celu zgłoszenia się na 6. Lunch Prawny należy wypełnić formularz i odesłać go na adres e-mail: biuro@kipa.pl z dopiskiem Lunch Prawny. Zgłoszenia można przesyłać do 2 listopada 2015 r.

Więcej informacji na temat Lunchu Prawnego, formularz zgłoszeniowy i zasady naboru dostępne są na stronie www.audiowizualni.pl.

Warsztaty ze wsparciem PISF

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym PISF – Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach programu „Cykl warsztatów profesjonalnych KIPA”.

26.10.2015