70. MFF w Cannes - nabór do programu Producers Network

14. edycja Producers Network, cyklu branżowych spotkań w ramach 70. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, odbędzie się w dniach 18 – 24 maja.

W wydarzeniu, którego partnerem jest PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej, rokrocznie uczestniczy ok. 500 przedstawicieli branży filmowej z całego świata. Udział w tej imprezie to doskonała okazja, aby poznać potencjalnych partnerów do koprodukcji, dystrybucji czy promowania swojego filmu.

5 producentów z Polski

Polski Instytut Sztuki Filmowej ma możliwość zgłoszenia 5 producentów, którzy wezmą udział w dedykowanych wydarzeniach w ramach Producers Network każdego dnia, a także zostaną zaprezentowani podczas Breakfast Meeting 24 maja (środa), który będzie specjalnym focusem na Polskę.

Zgłoszenia do 20 marca

Producenci, którzy mają w swoim dorobku produkcję pełnometrażowego filmu (dotyczy każdego gatunku filmowego) z regularną dystrybucją kinową w ostatnich 3 latach (pozycja w napisach jako producent z imienia i nazwiska – nie wystarczy nazwa firmy) mogą zgłaszać swoje kandydatury na adres: olga.domzala@pisf.pl do 20 marca br.

W zgłoszeniu prosimy o dołączenie:

  • krótkiej biografii
  • filmografii z podaniem ewentualnej dystrybucji w kinach
  • zdjęcia
  • danych kontaktowych
13.03.2017