Akcelerator StoryLab.pro filmy mikrobudżetowe

Do 20 stycznia trwa nabór zgłoszeń do drugiej edycji programu Akcelerator StoryLab.pro, który tym razem skupia się na rozwoju scenariuszy do filmów mikrobudżetowych.

Akcelerator StoryLab.pro

Akcelerator StoryLab.pro to program developmentowy wspierający rozwój scenariuszy do filmów w wybranym gatunku lub formacie.

Program trwa od 24 stycznia do 25 czerwca 2019 roku. Autorzy pracują nad projektem przez pół roku – od pomysłu do drugiego draftu scenariusza – a całość zakończona jest pitchingiem.

Indywidualne wsparcie dla uczestników podczas całego programu

W trakcie programu scenarzyści spotykają się z przedstawicielami branży audiowizualnej, oraz, na co szczególnie zwracają uwagę organizatorzy programu, otrzymują indywidualne wsparcie profesjonalnych konsultantów scenariuszowych podczas całego procesu.

Spotkania w Warszawie i online

Spotkania stacjonarne odbywają się raz w miesiącu w Centrum Kreatywności w Warszawie. Poza spotkaniami stacjonarnymi, odbywają się także spotkania online, a stały kontakt utrzymywany jest poprzez specjalną grupę na portalu społecznościowym.

Szczegóły na temat programu oraz formy udziału i wielkości opłat znajdują się na stronie: http://mikrobudzet.storylab.pro

Partnerem Akceleratora jest Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych.

Nabór do programu trwa do 20 stycznia 2019 roku.

Na podstawie informacji prasowej


09.01.2019