Akredytacje i karnety na 53. KFF

Organizatorzy Krakowskiego Festiwalu Filmowego rozpoczęli przyjmowanie zgłoszeń na akredytacje branżowe na 53. edycję imprezy, która odbędzie się w dniach 26 maja – 2 czerwca. Dla widzów przygotowano karnety.

Akredytacje dla przedstawicieli branży

Zgłoszenia na akredytacje dla przedstawicieli branży filmowej na 53. edycję Krakowskiego Festiwalu Filmowego przyjmowane są poprzez stronę www.krakowfilmfestival.pl. Termin zgłoszeń upływa 13 maja 2013 roku. Do 21 kwietnia br. obowiązuje promocja na tańsze akredytacje.

 

Istnieją 4 rodzaje akredytacji:

  • Industry – przeznaczona dla przedstawicieli branży filmowej, uprawnia do udziału we wszystkich projekcjach i wydarzeniach festiwalowych oraz w wydarzeniach dla profesjonalistów w sekcji Industry Zone, w tym w Krakowskich Targach Filmowych. Cena: 200 zł, po 21 kwietnia – 250 zł.
  • Festiwal – przeznaczona dla przedstawicieli branży filmowej, uprawnia do udziału we wszystkich projekcjach i wydarzeniach festiwalowych. Cena: 180 zł, po 21 kwietnia – 220 zł.
  • Targi – przeznaczona dla profesjonalistów zainteresowanych tylko Krakowskimi Targami Filmowymi i wydarzeniami z sekcji Industry Zone. Cena: 60 zł, po 21 kwietnia – 100 zł.
  • Media – przeznaczona dla dziennikarzy (aktywnych zawodowo). Cena: 100 zł, po 21 kwietnia – 150 zł.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie festiwalu.

Karnety dla widzów

Karnety dla widzów będą dostępne w sprzedaży, w kasach festiwalowych kin od 20 maja, a już teraz, na stronie festiwalu można składać na nie zamówienia. Karnety zamówione przed 10 maja br. obowiązuje promocja cenowa: 100 zł karnet normalny oraz 60 zł karnet ulgowy dla uczniów, studentów i seniorów.

 

Producentem Krakowskiego Festiwalu Filmowego jest Krakowska Fundacja Filmowa, współproducentem Apollo-Film, a współorganizatorem Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 

Informacja prasowa

12.04.2013