Animation Production Day 2017 - zgłoszenia

W dniach 4-5 maja 2017 r. w Stuttgarcie odbędzie się 11. Animation Production Day. Trwa nabór projektów na to wydarzenie.

Animation Production Day

Animation Production Day to wydarzenie w całości poświęcone animacji. W trakcie Animation Production Day uczestnicy będą mieć możliwość przedstawić swój projekt, podczas indywidualnych spotkań producentom, nadawcom, dystrybutorom oraz potencjalnym inwestorom. Organizatorzy oczekują projektów z 12 krajów, z czego dużą część stanowić będą projekty na wczesnym etapie developmentu. W wydarzeniu weźmie udział 35 projektów.

Zgłoszenia

Producenci mogą zgłaszać projekty (serie telewizyjne, filmów pełnometrażowych, gier oraz projekty transmedialne), które znajdują się na etapie pomysłu, developmentu lub produkcji. Termin zgłoszeń upływa 27 lutego 2017 r. W wydarzeniu mogą wziąć również osoby, które nie mają własnego projektu. Do 13 marca mogą się akredytować na to wydarzenie inwestorzy, nadawcy, dystrybutorzy, agenci sprzedaży, przedstawiciele funduszy filmowych itp. Przy zgłoszeniach do 3 lutego obowiązują obniżone opłaty za udział w wydarzeniu.

Szczegółowe pytania można kierować do:

Marlene Wagener: marlene.wagener@animationproductionday.de lub Sandry Knezevic: sandra.knezevic@animationproductionday.de.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.animationproductionday.de/en

12.01.2017