Aplikuj na warsztaty ACE Series Special 2

16 miejsc czeka na chętnych, którzy chcą wziąć udział w tegorocznych warsztatach ACE Series Special 2. Aplikacje można składać tylko do 1 czerwca. Warsztaty zaplanowano od 26 do 31 października w Brukseli.

Warsztaty dedykowane są doświadczonym producentom, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat produkcji seriali telewizyjnych dla międzynarodowej publiczności. Aby wziąć udział w programie należy: być właścicielem, partnerem lub wspólnikiem firmy, w której powstają filmy bądź produkcje telewizyjne; być członkiem ACE lub producentem o podobnym poziomie doświadczenia; mieć w dorobku produkcję telewizyjną na etapie, która pasowałaby do koproducji.

Do programu zostanie zakwalifikowanych 16 projektów. W trakcie sesji warsztatowych będą oni pracować m.in. nad finansowymi aspektami produkcji seriali telewizyjnych. Wezmą również udział w zajęciach poświęconych marketingowi czy międzynarodowym strategiom biznesowym. Warsztaty umożliwią także pracę nad ich projektami poprzez indywidualne spotkania z ekspertami i sesje grupowe z udziałem pozostałych uczestników.

Jak aplikować oraz więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: https://ace-producers.com/series-special-2/

27.04.2020