"Boże Ciało" Jana Komasy na Paris Coproduction Village 2017

Podczas 70. MFF w Cannes ogłoszono projekty, które zakwalifikowały się na Paris Coproduction Village 2017. Jednym z nich jest „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy według scenariusza Mateusza Pacewicza.

Na specjalnej konferencji podczas 70. MFF w Cannes zostały ogłoszone projekty filmowe, które zakwalifikowały się na Paris Coproduction Village 2017. Jednym z nich jest „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy według scenariusza Mateusza Pacewicza, nagrodzonego II nagrodą Script Pro w 2016 roku. Producentem filmu jest firma Aurum Film. Zdjęcia do filmu są planowe na rok 2018. 

Paris Cooproduction Village to platforma prezentująca wybrane projekty dystrybutorom, producentom i agentom sprzedaży z całego świata. To prestiżowe wydarzenie organizowane przez Les Arcs European Film Festival w trakcie Champs-Elysees Film Festival Industry Week. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 20-22 czerwca.

Lista wszystkich projektów, które zakwalifikowały się na Paris Coproduction Market jest dostępna na stronie: www.pariscopro.com/selection-2017.html

Informacja prasowa

24.05.2017