C EU SOON – nabór do 5 sierpnia

Trwa nabór filmów na pitching C EU Soon, który odbędzie się podczas międzynarodowych targów filmowych MIA|Cinema Co-Production Market w Rzymie w dniach 16-20 października 2019 roku.

Zgłoszenia do 5 sierpnia

C EU Soon to nowa inicjatywa, której celem jest promocja do 6 europejskich filmów fabularnych (debiutów lub drugich filmów), znajdujących się w fazie produkcji lub postprodukcji, poprzez zaprezentowanie ich podczas specjalnej sesji otwartej dla agentów sprzedaży, przedstawicieli branży filmowej i selekcjonerów festiwali. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w zeszłym roku.

Prezentację filmu poprzedzi maksymalnie 5-minutowy materiał filmowy/zwiastun filmu/rough cut. Na wydarzenie można zgłaszać fabularne filmy pełnometrażowe ˃75 min, przeznaczone do dystrybucji kinowej, reżyserowane przez debiutanta lub twórcę drugiego filmu, znajdujące się na etapie produkcji lub postprodukcji (filmy nie mogą być ukończone przed datą zakończenia wydarzenia). Do udziału w pitchingu kwalifikują się europejskie produkcje lub międzynarodowe koprodukcje z udziałem europejskich krajów.

Filmy można zgłaszać do 5 sierpnia.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.miamarket.it/en/mia-2019-en/film/c-eu-soon


04.06.2019