Connecting Cottbus - nabór na pitching

Do 15 lipca trwa nabór projektów na sesję pitchingową Connecting Cottbus, organizowaną w ramach odbywającego się w dniach 4-9 listopada 24. FilmFestival Cottbus w Niemczech. PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej jest partnerem wydarzenia.

Zgłoś się na pitching

Do 15 lipca producenci mają czas na zgłaszanie swoich fabularnych projektów. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.connecting-cottbus.de. Producenci, agenci sprzedaży, dystrybutorzy zainteresowani udziałem w sesji jako goście bez swojego projektu mogą wziąć udział w sesji wysyłając formularz. Zapisy trwają do 1 października.

Connecting Cottbus

Connecting Cottbus odbędzie się w dniach 6-7 listopada. Publiczności zostanie zaprezentowanych 13 wybranych projektów. Producent zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę coco Best Pitch Award w wysokości 1 500 euro oraz miejsce na Cannes Producers Network 2015. Dodatkowo jury wybierze projekt, który otrzyma nagrodę coco Post Pitch Award ufundowaną przez niemiecką firmę postprodukcyjną The Post Republic (szacowana wartość nagrody: 25 000 euro).

 

Więcej informacji: www.connecting-cottbus.de

 

Na podstawie informacji prasowej

11.06.2014