Docu Talent from the East 2016 - nabór

5 lipca 2016 r., w ramach festiwalu w Karlowych Warach, twórcy filmów dokumentalnych po raz kolejny będą mieli szansę na zaprezentowanie swoich projektów przedstawicielom branży. Zgłoszenia można wysyłać do 30 kwietnia.

Docu Talents from the East

Wydarzenie odbędzie się po raz dwunasty. Do programu zostanie wybranych 12 pełnometrażowych projektów dokumentalnych z Europy Środkowo-Wschodniej, których premiera kinowa jest planowa między sierpniem 2016 a lipcem 2017 r. Reżyser i producent będą mieli 8 minut na zaprezentowanie swojego projektu. Wydarzenie odbywać się będzie w języku angielskim. Zainteresowani udziałem w programie dokumentaliści powinni wysłać organizatorom formularz zgłoszeniowy do 30 kwietnia.

Przyciągnąć uwagę profesjonalistów

Program Docu Talents from the East jest organizowany od 2005 r. wspólnie przez Festiwal Filmów Dokumentalnych w Jihlavie i Festiwal Filmowy w Karlowych Warach. Celem spotkania jest przyciągnięcie uwagi profesjonalistów z branży filmowej z całego świata odwiedzających festiwal w Karlowych Warach.

Szczegółowych informacji udziela Jarmila Outratová: jarmila@dokument-festival.cz

Więcej informacji dostępnych jest na stronie:  http://www.dokument-festival.com/industry/docu-talents-from-the-east/2016.

Informacja prasowa 

29.02.2016