Dołącz do "Spotkania" Anny Góreckiej

Anna Górecka, reżyserka filmów niezależnych z Koszalina, zbiera na zasadzie crowd fundingu środki na produkcję krótkometrażowego filmu niemego „Spotkanie”. Jest to jeden z projektów realizowanych przy wsparciu portalu PolakPotrafi.pl.

 

Dzięki wsparciu darczyńców, Anna Górecka chce zebrać niezbędne fundusze na realizację projektu. Pieniądze mają pokryć koszty zakwaterowania ekipy, ewentualny wynajem oświetlenia, wydanie płyt DVD dla sponsorów projektu, drobne rekwizyty i środki konsumpcji.

 

Idea crowd fundingu polega na tym, by znaleźć jak największą liczbę osób, która byłaby w stanie dofinansować/współtworzyć projekt. Autorce pomysłu na film niemy zależy na tym, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o wydarzeniu i współuczestniczyło w jego realizacji.

 

Więcej informacji o projekcie: http://polakpotrafi.pl/projekt/spotkanie-film-niemy/

 

***

Anna Górecka – absolwentka dziennikarstwa i geodezji. Dwukrotna laureatka Stypendium dla Liderów Politechniki Koszalińskiej „Bądź aktywny”. W latach 2006-2010 wiceprezes Akademickiego Klubu Filmowego PK Studnia. Organizatorka cyklicznych przeglądów kina niezależnego dla studentów i mieszkańców Koszalina. Aktywna członkini Studenckiego Koła Dziennikarzy. Autorka 10 filmów prezentowanych na najważniejszych festiwalach kina offowego w Polsce (w tym na 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni). W 2011 wydała swoją debiutancką powieść „Livia”.

 

Informacja prasowa

30.05.2011