Dzień Otwarty dla polskich filmowców w Renderowni Świerk

Narodowe Centrum Badań Jądrowych, partner PISF w ramach Programu Sponsorskiego Polskiej Sztuki Filmowej organizuje kolejne już spotkanie z polskimi filmowcami. Dzień Otwarty w Renderowni Świerk odbędzie się w poniedziałek, 27 listopada 2017 roku.

W programie Dnia Otwartego znajdą się między innymi:

  • ogólna prezentacja NCBJ i jego działalności (naukowej, a także gospodarczej),
  • wykład o reaktorach jądrowych i uwarunkowaniach energetyki jądrowej,
  • zwiedzanie działającego Reaktora Maria,
  • prezentacja na temat prac naukowych prowadzonych w z wykorzystaniem superkomputera Centrum Informatycznego Świerk (CIŚ),
  • zwiedzanie superkomputera CIŚ.

Wszyscy uczestnicy Dnia Otwartego będą mogli zapoznać się z warunkami uczestnictwa w Programie Sponsorskim Polskiej Sztuki Filmowej i uzyskać znaczącą zniżkę na usługi świadczone przez Renderownię Świerk (https://renderownia.pl/).

Dzień Otwarty w Świerku będzie doskonałą okazją do zapoznania się z działalnością instytutu naukowego zajmującego się głównie fizyką jądrową. Na szczególną uwagę zasługuje zlokalizowany w Świerku koło Warszawy jedyny w Polsce działający reaktor jądrowy.

SPPA współorganizatorem Dnia Otwartego  

Podobnie, jak w zeszłym roku NCBJ zaprosił do organizacji wydarzenia PISF oraz jedną z organizacji działających w branży filmowej. Tym razem współorganizatorem Dnia Otwartego zostało Stowarzyszenie Producentów Polskiej Animacji (SPPA).

Zgłoszenia do 20 października

Zgłoszenia można przesyłać do 20 października 2017 roku, do pani Anety Ozorek (SPPA), e-mail: a.ozorek@sppa.eu, tel.: +48 511759365. 

05.10.2017