Dzień Otwarty PWSFTViT w Łodzi

Samorząd Studencki PWSFTViT zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły Filmowej w Łodzi w sobotę 12 października.

Spotkanie z Michaelem Haneke

 

12 października o g. 12, Michael Haneke, gość specjalny PWSFTviT w Łodzi, spotka się ze studentami Uczelni. Spotkanie odbędzie się w Hali Filmowej Szkoły Filmowej w Łodzi. Wstępem do spotkania jest retrospektywa filmów twórcy, która potrwa od 1 do 10 października. 11 października o 11:00, w trakcie uroczystej inauguracji jubileuszowego, 65. Roku Akademickiego, Michael Haneke odbierze tytuł doktora honoris causa przyznany przez Szkołę Filmową w Łodzi.  

 

65. urodziny Szkoły Filmowej w Łodzi

 

– Zaraz po mistrzowskiej lekcji kina wybitnego reżysera Michaela Haneke, o godz. 14.00 Szkołę wezmą we władanie studenci. Przyjdź do nas i zobacz, jak wygląda życie w jednej z najbardziej prestiżowych szkół wyższych w Polsce, która obchodzi 65. urodziny. Wypij pyszną kawę oglądając najlepsze filmy studenckie ostatnich lat, podejrzyj studentów przy realizacji codziennych ćwiczeń filmowych, sprawdź, jak przebiegają egzaminy na Wydziale Aktorskim. I weź udział w konkursie fotograficznym z atrakcyjnymi nagrodami. Urodzinową ofertę dla naszych gości przygotowało Wydawnictwo Biblioteki PWSFTViT. Każdą książkę z bogatej oferty będzie można nabyć z 10% zniżką na specjalnie przygotowanym stanowisku – piszą organizatorzy wydarzenia.

Tylko w czasie dnia otwartego odwiedzający szkołę będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami każdego z Wydziałów (zarówno wykładowcami jak i studentami) – Aktorskiego, Operatorskiego,

Reżyserii i Organizacji Sztuki Filmowej.

 

Więcej informacji: www.filmschool.lodz.pl oraz www.facebook.com/samorzad.pwsftvit.

 

Marta Sikorska

07.10.2013