Festiwal Pięć Smaków poszukuje wolontariuszy

Organizatorzy  Festiwalu Filmowego Pięć Smaków poszukują wolontariuszy. Piąta edycja prezentacji filmów azjatyckich w Warszawie rusza 20 października. W tegorocznym programie znajdą się m.in. filmy z Tajwanu, Korei Południowej i Japonii.

Oglądaj filmy za darmo i poznawaj filmowców

W ramach wolontariatu istnieje możliwość bezpłatnego uczestnictwa w pokazach filmowych oraz innych wydarzeniach festiwalowych. Będzie to również niepowtarzalna okazja by poznać twórców filmowych z Azji i przyjrzeć się festiwalowemu życiu „za kulisami”. Wolontariat podczas Pięciu Smaków to współpraca z zespołem ludzi, których łączy fascynacja kinem, podróżami i Azją.

Czym zajmie się wolontariusz?

W zależności od doświadczenia obowiązków wolontariuszy i wolontariuszek należeć będzie: obsługa widowni festiwalowej, asystowanie zaproszonym twórcom filmowym, pomoc w promocji festiwalu i dystrybucji materiałów promocyjnych, pomoc logistyczna i organizacyjna w trakcie festiwalu.

Zgłoszenia do 8 października

Wolontariusze Pięciu Smaków to osoby zainteresowana Azją, kinem lub podróżami na Daleki Wschód.

 

Organizatorzy poszukują osób otwartych na kontakt z ludźmi, samodzielnych i kreatywnych. Do współpracy zgłaszać się mogą osoby dyspozycyjne pomiędzy 15 a 26 października. Ostateczny grafik wolontariatu w ramach festiwalu zostanie indywidualnie uzgodniony z uczestnikami. Wolontariat obejmuje warszawską część festiwalu.

 

Więcej informacji o Festiwalu Filmowym Pięć Smaków: www.piecsmakow.pl.

 

Zgłoszenia wraz z CV można wysyłać do 8 października na e-mail: vananh@arteria.art.pl.

 

Informacja prasowa

27.09.2011