Festiwal Pięć Smaków poszukuje wolontariuszy

Festiwal Filmowy Pięć Smaków zyskał już stałą publiczność i przyciąga coraz więcej miłośników Azji. Jak co roku organizatorzy imprezy poszukują osób zainteresowanych kulturą i kinematografią tego rejonu, by zaprosić ich do współpracy przy tworzeniu tego wydarzenia.

 

W ramach wolontariatu istnieje możliwość bezpłatnego uczestnictwa w pokazach filmowych oraz innych wydarzeniach festiwalowych. Będzie to również niepowtarzalna okazja by poznać twórców filmowych z Azji i przyjrzeć się festiwalowemu życiu „za kulisami”. Wolontariat podczas Pięciu Smaków to współpraca z zespołem ludzi, których łączy fascynacja kinem, podróżami i Azją.

 

W zależności od doświadczenia wolontariusza/ki, do jego/jej obowiązków należeć będzie: obsługa widowni festiwalowej, asystowanie zaproszonym twórcom filmowym, pomoc w promocji festiwalu i dystrybucji materiałów promocyjnych, pomoc logistyczna i organizacyjna w trakcie festiwalu.

Wolontariusz/ka Pięciu Smaków to osoba zainteresowana Azją, kinem lub podróżami na Daleki Wschód.

 

Organizatorzy poszukują wolontariuszy otwartych na kontakt z ludźmi, samodzielnych i kreatywnych. Do współpracy zgłaszać się mogą osoby dyspozycyjne pomiędzy 18 października a 2 listopada. Ostateczny grafik wolontariatu w ramach festiwalu zostanie indywidualnie uzgodniony z uczestnikami. Wolontariat obejmuje warszawską część festiwalu.

 

Więcej informacji o Festiwalu Filmowym Pięć Smaków: www.piecsmakow.pl.

 

Zgłoszenia wraz z CV można wysyłać do 15 października na e-mail: vananh@arteria.art.pl.

 

Informacja prasowa

22.09.2010