Film Pawła Łozińskiego nagrodzony na Ińskim Lecie Filmowym

Współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej film „Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham” w reżyserii Pawła Łozińskiego został nagrodzony na 43. Ińskim Lecie Filmowym.

Film dokumentalny „Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham” w reżyserii Pawła Łozińskiego oraz film „Człowiek” w reżyserii Yanna Arthusa-Bertranda otrzymały Nagrody Złote Rybki 2016 podczas 43. Ińskiego Lata Filmowego.

„Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham”

Co kryje się pod słowem „miłość”? Dwie kobiety spotykają się w gabinecie psychoterapeuty. W intymnym dialogu trzech osób dawne urazy i głęboko ukryte emocje powoli wychodzą na powierzchnię. Terapeuta zabiera bohaterki w trudną podróż ku polepszeniu ich relacji.

Reżyserem filmu i autorem scenariusza jest Paweł Łoziński. Producentem filmu jest Łoziński Production a koproducentami Telewizja Polska, Mazowiecki Fundusz Filmowy, Mazowiecki Instytut Kultury. Film był współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Paweł Łoziński w tym roku otrzymał za film „Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham” również nagrodę Srebrnego Lajkonika w Konkursie Polskim na Krakowskim Festiwalu Filmowym.

Premiera kinowa 23 września

Film dokumentalny „Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham” w reżyserii Pawła Łozińskiego wejdzie na ekrany polskich kin 23 września 2016. Dystrybutorem obrazu jest Against Gravity.

43. Ińskie Lato Filmowe odbyło się w dniach 12-21 sierpnia 2016. Wydarzenie było współfinansowane przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Źródło informacji: www.ilf.org.pl/43/index.php/aktualnosci/217-zlote-rybki-2016

23.08.2016