Filmmaker's Corner 2010 - zgłoszenia do 30 maja!

Filmmaker’s Corner, będący częścią FEST-Training Ground w ramach Fest International Film Festival w Espinho (Portugalia) jest projektem skierowanym do młodych filmowców. W ramach Filmmaker’s Corner, czyli specjalnej sali projekcyjnej, otwartej w dniach 22-26 czerwca, będą oni mogli pokazać swoje prace, co jest doskonałą okazją do rozszerzenia sieci kontaktów oraz znalezienia nowych partnerów do przyszłych projektów.

 

Aby wziąć udział w Filmmaker’s Corner i pokazać tam swoje filmy, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej FEST-Training Ground: www.trainingground.fest.pt.

 

Przewiduje się, że tegoroczny Fest International Film Festival w Espinho odwiedzi ok. 10.000 osób, a w FEST-Training Ground weźmie udział ok. 250 młodych filmowców z całego świata oraz ponad 30 ekspertów. Zarówno udział jak i wstęp na projekcje wyświetlane w ramach Filmmaker’s Corner są bezpłatne.

 

Więcej informacji na temat Filmmaker’s Corner, FEST-Training Ground oraz Fest International Film Festival w Espinho dostępnych jest stronach internetowych festiwalu: www.trainingground.fest.pt oraz www.fest.pt.

06.05.2010