Filmowe aukcje na rzecz WOŚP

Zebraliśmy już ponad 20 tysięcy złotych na filmowych aukcjach na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Nadal zachęcamy Państwa do licytowania przeżyć i przedmiotów związanych z polskim kinem. Ostatnie aukcje zakończą się w piątek 15 stycznia.

Epizod w filmie Jacka Bromskiego sprzedany za ponad 13 tysięcy złotych 

W niedzielę 10 stycznia podczas 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończyło się wiele aukcji, na których można było licytować przeżycia i przedmioty związane z polskim kinem. Udało się nam zebrać już ponad 20 000 zł! Za największą kwotę bo aż 13 100 zł wylicytowano niezwykłą możliwość zagrania epizodu w najnowszym filmie prezesa Stowarzyszenia Filmowców Polskich, Jacka Bromskiego.

Plakat do serialu „Pakt” podarowany przez Magdalenę Cielecką, z autografem aktorki, został sprzedany za 1200 zł, motor – rekwizyt z filmu „Czerwony pająk” za 980 zł, komiks „Valerian” wraz z listem od Luca Bessona za 825 zł, a zaprojektowana przez Izabelę Łapińską sukienka Agaty Buzek za 730 zł. Za ponad 500 zł zostały wylicytowane podwójne zaproszenie na premierę filmu „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, leżak z wizerunkiem Romana Polańskiego oraz odręczny projekt kostiumu Doroty Roqueplo do filmu „Hiszpanka”. Akredytację na 56. Krakowski Festiwal Filmowy i kadr z filmu „Noce i dnie” z autografami Jerzego Antczaka i Jadwigi Barańskiej kupiono za ponad 400 zł.

Koniec licytacji 15 stycznia

Filmowe aukcje na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trawją nadal. Ostatnie zakończą się w piątek 15 stycznia. Zachęcamy do licytowania filmowych przedmiotów m.in. walizki planowej Wojciecha Smarzowskiego, podpisanego przez Agnieszkę Holland krzesła reżyserskiego, albumu z podpisami Andrzeja Wajdy, zestawu od Janusza Zaorskiego (książka i film), czy pakietów filmów DVD od Szkoły Wajdy i Wajda Studio. 

Aukcje są dostępne na stronie http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=24180973.

Blisko 100 tysięcy złotych na rzecz WOŚP

Pieniądze z 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych i zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Zwycięzcy aukcji będą wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP. W ciągu czterech ostatnich lat, w koordynowanych przez PISF aukcjach, Orkiestra zebrała blisko 100 tysięcy złotych (96 706,01 zł).

Aukcje prowadzi Kalina Cybulska:
tel. 695 363 354 lub (22) 42 10 189
mail: kalina.cybulska@pisf.pl

11.01.2016