Formularze wniosków do PO PISF 2012

W dniach od 10 do 15 listopada 2011 pod adresem wnioskipisftest.eboi.pl (wersja SSL dostępna tutaj) mogą Państwo testować formularze wniosków do wszystkich Programów Operacyjnych PISF na rok 2012. Jest to WERSJA DEMO systemu ISSW PISF.

 

Do skorzystania z niej konieczne będzie założenie konta użytkownika. Nie będzie możliwości złożenia testowego wniosku do PISF! Wersja demo umożliwi jedynie zapoznanie się z formularzami i zostanie wyłączona 15 listopada 2011.

 

Wnioski do Programów Operacyjnych PISF w sesji 1 na rok 2012 będzie można składać od 15 listopada do 15 grudnia 2011 na formularzach dostępnych w Internetowym Systemie Składania Wniosków pod adresem wnioski.pisf.pl.

 

Przed złożeniem pierwszego wniosku w ISSW PISF należy założyć konto użytkownika. Wnioskodawcy, którzy poprzez ISSW PISF składali wnioski w ramach poprzedniej sesji (3/2011) lub do PO „Promocja polskiego filmu za granicą” nie muszą zakładać nowego konta – korzystają z posiadanego loginu i hasła. System umożliwia zapisywanie kopii roboczych i złożenie wniosku w dowolnym momencie w czasie trwania sesji. Nie ma konieczności wypełnienia od razu całego wniosku i natychmiastowego wysłania go do PISF.

 

UWAGA! W formularzach zastosowane zostały reguły, mające ułatwić złożenie poprawnego wniosku, jednak należy pamiętać, że w żadnym wypadku nie zastąpią one znajomości Trybu naboru i wyboru wniosków. Znajomość Programów Operacyjnych PISF oraz Trybu naboru i wyboru wniosków jest obowiązkiem każdego wnioskodawcy. Wniosek przyjęty przez system podlega następnie ocenie formalnej przez pracownika PISF.

 

W przypadku Programu Operacyjnego „Produkcja filmowa” szczególną uwagę należy zwrócić na wybór właściwych dla danego rodzaju filmowego liderów komisji eksperckich. Pełna lista liderów oraz składy komisji dostępne są na stronie PISF: www.pisf.pl/pl/kinematografia/news/stale-komisje-eksperckie-pisf.

 

Wszelkie uwagi na temat formularzy wniosków oraz informacje o ewentualnych błędach prosimy przesyłać na adres: webmaster@pisf.pl.

08.11.2011