Impact’2017 – rejestracja na konferencję

Impact’17, to kolejna edycja wydarzenia, które w całości koncentruje się na tym jak transformacja cyfrowa wpływa na system gospodarczy – funkcjonowanie przedsiębiorstw, zmianę modeli biznesowych, produkcji, zatrudnienia, konieczność zmian w administracji publicznej, ale także na wpływ tych przemian na społeczeństwo.

Temat przewodni – economy 4.0

Tematem przewodnim trzeciej edycji impact będzie economy 4.0. Czwarta Rewolucja Przemysłowa daje nowe przestrzenie wzrostu. Jej siłą napędową jest upowszechnienie Internetu, obniżenie kosztów przechowywania danych, mobilność, techniki drukowania w 3D, odnawialne źródła energii, a także sztuczna inteligencja. Na impact’17 organizatorzy postarają się ukazać w jaki sposób digitalizacja procesów produkcji stworzy przestrzeń do rozwoju bardziej dostępnego, elastycznego i efektywnego przemysłu.

Spotkanie dla branży kreatywnej

Impact’17 to spotkanie technologii i kreatywnej gospodarki. Branża kreatywna na świecie jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi przemysłu. Otwarcie się gospodarki na przemysły kreatywne wymaga przezwyciężenia obiektywnych trudności związanych z finansowaniem, kształceniem, umiejętnym wsparciem instytucjonalnym, ale i zmianą postrzegania branży. Podstawą innowacji jest kreatywne myślenie. Impact zgromadzi osoby, w rękach których leży dokonanie strukturalnych zmian koniecznych dla dynamicznego rozwoju przemysłów kreatywnych w Polsce.

12 wybranych obszarów

Podczas nadchodzącej edycji uwaga skupiona będzie na przemianach w 12 wybranych obszarach, zgłębiając je w gronie praktyków, teoretyków, wizjonerów i tych, którzy niosą ze sobą zmiany – disruptors. Zdefiniowane przez nas obszary tematyczne, m.in. przemysł, administracja publiczna, finanse, energetyka, będą rozpatrywane w kontekście przemian jakie dokonują się w nich za sprawą transformacji cyfrowej. Chcemy pokazać to na przykładach ze świata, aby przybliżyć praktyczny wymiar i nieuchronność tych zmian.

Goście i uczestnicy

Impact’17 to ponad 200 mówców, 5000 uczestników i ponad 1000 sesji łączących startupy z korporacjami. Na wydarzeniu spotkamy zarówno przedstawicieli dużych międzynarodowych firm, właścicieli startupów, przedstawicieli administracji publicznej jak i środowisko naukowe. Różnorodne formaty, takie jak impact link (cykl spotkań 1 na 1), impact industry (zamknięte interaktywne sesje branżowe) czy startup4export (sesje pitchingowe dla start-upów) staną się świetną okazją do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń.

Wśród potwierdzonych mówców znajdą się m. in. wicepremierzy Mateusz Morawiecki i Jarosław Gowin, Timotheus Höttges, Esther Wójcicki, Peter Carlsson, Anna Streżyńska, Alexander Graubner-Mueller, Mike Butcher i wielu innych.

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie impact’17.

Data: 31 maja – 1 czerwca 2017 roku.

Lokalizacja: ICE Kraków International Conferences & Entertainment.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://impactcee.com/pl/.

Informacja prasowa

 

12.05.2017