Inwestor i prywatne środki w filmie - nabór na szkolenie KIPA

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych zaprasza na kolejne warsztaty prawne organizowane w ramach cyklu dla profesjonalistów pt. „Inwestor i prywatne środki w filmie. Jak je zdobyć, a potem wydać?”.

Termin szkolenia

Szkolenie odbędzie się 29 września 2015 r. w godz. 10.00 – 17.30 w Millennium Plaza, przy Al. Jerozolimskich 123a w Warszawie.

O spotkaniu

Poszczególne panele poprowadzą Krzysztof Mikulski i Kamil Przełęcki, Katarzyna Fukacz oraz mecenas Maciej Kubiak z kancelarii prawniczej LSW Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy. W jego trakcie uczestnicy poznają tajniki i praktyczne wskazówki przydatne przy współpracy z inwestorem prywatnym. Prowadzący podpowiedzą o czym warto pamiętać podczas takich rozmów w odniesieniu do cyklu produkcji oraz zwrócą uwagę na różnice pomiędzy światem filmowym i światem prywatnych inwestorów. Warsztaty są m.in. rezultatem zebranych od Państwa uwag w związku z programem szkoleniowym na ten rok.

Zgłoszenia do 25 września

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 września. Aby wziąć udziału w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie przesłać go na adres e-mail: biuro@kipa.pl z dopiskiem „warsztaty”.

Koszty

Koszty warsztatów obejmują lunch oraz materiały szkoleniowe. Dla członków KIPA udział w warsztatach wynosi 180 złotych (+VAT), dla pozostałych chętnych 330 złotych (+VAT). W miejscu, w którym odbywać się będzie szkolenie, dostępny jest parking (4zł/h). Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.45.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy program warsztatów znajduje się na stronie: audiowizualni.pl.

Warsztaty realizowane są przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach programu „Cykl warsztatów profesjonalnych KIPA 2015 – IV edycja”.

10.09.2015