Jesienne szkolenia dla producentów - zgłoszenia do 31 października

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych wraz z PISF przy współudziale Media Desk Polska zapraszają w dniach 27-28 listopada i 4-5 grudnia 2009 r. na dwa spotkania-szkolenia.

 

Pierwsze, poświęcone strategiom promocji, marketingu i dystrybucji filmów ma na celu omówienie wzorcowego modelu współpracy producentów z dystrybutorami i agentami sprzedaży, omówienie narzędzi służących do osiągnięcia zamierzonego celu eksploatacyjnego oraz analizę głównych zapisów umów związanych z promocją i dystrybucją filmów.

Panelistami szkolenia będą doświadczeni producenci, dystrybutorzy, sales agents i specjaliści w dziedzinie marketingu i promocji. Panel z udziałem gości zagranicznych będzie prowadzony w języku angielskim.

Szkolenie odbędzie się w dniach 27-28 listopada 2009 r. w Jachrance.

Drugie spotkanie zatytułowane „Finansowa strona produkcji filmowej” kierowane jest do służb finansowych producentów audiowizualnych (główni księgowi, dyrektorzy finansowi, inne osoby odpowiedzialne za rozliczenia budżetów i podatków).

Podczas szkolenia eksperci prawa i praktyki finansowej, specjalizujący się w zakresie rynku produkcji audiowizualnej, omówią najczęstsze problemy i nieporozumienia przy kwalifikacji przychodów, rozliczaniu kosztów i ich wpływie na zobowiązania podatkowe, a także kształtowania budżetów na potrzeby różnych podmiotów.

Szkolenie odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2009 r. w Serocku.

 

Więcej informacji i formularze zgłoszeniowe dostępne są pod adresem:
http://www.audiowizualni.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1911&Itemid=44

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 października 2009 r. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Kontakt w sprawie szkoleń: Aleksandra Woźniak, tel.: 022 840 59 01, e-mail: biuro@kipa.pl

 

13.10.2009