Karlowe Wary czekają na filmy

Tylko do 1 maja można zgłaszać niedawno ukończone lub znajdujące się na etapie postprodukcji filmy do udziału w 55. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach. Tydzień krócej, bo do 24 kwietnia, trwa nabór na Eurimages Lab Project Award. Tegoroczny festiwal w Karlowych Warach zaplanowano od 3 do 11 lipca.

Termin 1 maja obowiązuje również w przypadku projektów zgłaszanych na Docs in Progress oraz First Cut Lab.

W przypadku organizowanego już po raz 16. wydarzenia, Works in Progress, organizatorzy zachęcają twórców do zaprezentowania swoich filmów, które nie mają jeszcze swojego międzynarodowego agenta sprzedaży. Więcej informacji o zgłoszeniu projektów: https://www.kviff.com/en/film-professionals/works-in-progress.

Eurimages Lab 2020 jest uzupełnieniem prezentacji Works in Progress i odbędzie się już po raz piąty. Eurimages zamierza inwestować w nowe, unikalne formy wyrazu, dlatego organizatorzy czekają na zgłoszenia filmów odważnych i innowacyjnych, łączących w sobie różne gatunki i formy sztuki. Więcej informacji: https://www.kviff.com/en/film-professionals/eurimages-lab-project-award

14.04.2020