Katalog New Polish Films 2020 – nabór zgłoszeń oraz aktualizacji danych

Do 6 kwietnia 2020 roku czekamy na zgłoszenia filmów do katalogów NEW POLISH FILMS i NEW POLISH SHORTS 2020.

W związku z aktualizacją katalogów NEW POLISH FILMS 2020 oraz NEW POLISH SHORTS 2020 zwracamy się z prośbą o zgłaszanie do PISF informacji o Państwa pełnometrażowych i krótkometrażowych projektach fabularnych, animowanych i dokumentalnych poprzez wypełnienie formularza.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA (należy wypełnić w języku angielskim)

W przypadku aktualizacji zgłoszenia już widniejącego w katalogu prosimy o wpisanie „-” w pola, które nie wymagają zmiany (do weryfikacji prosimy użyć istniejących katalogów do wglądu tutaj).

Zdjęcia i zwiastuny należy przesyłać na adres: katalog@pisf.pl.

Katalogi prezentują polskie filmy pełnometrażowe i krótkometrażowe wszystkich rodzajów (fabuła, animacja, film dokumentalny) po zakończeniu okresu zdjęciowego i będą dostępne w formie dwóch plików PDF na stronie PISF. Obecność Państwa filmu w katalogach PISF jest doskonałą szansą na promocję tytułu wśród potencjalnych koproducentów, inwestorów, selekcjonerów festiwali, agentów sprzedaży i wielu innych przedstawicieli branży filmowej.

Ważne!

Warunkiem zgłoszenia są filmy, które są po zdjęciach lub w trakcie zdjęć; w postprodukcji. Filmy te w założeniu mają być gotowe w roku 2020.

13.03.2020