Katalog New Polish Films 2020 – nabór zgłoszeń

Do 10 stycznia 2020 roku czekamy na zgłoszenia filmów do katalogów NEW POLISH FILMS i POLISH: DOCUMENTARIES, FEATURE SHORTS, ANIMATIONS 2020.

Przedłużony termin zgłoszeń: 10 stycznia

W związku z przygotowaniami katalogów NEW POLISH FILMS oraz POLISH: DOCUMENTARIES, FEATURE SHORTS, ANIMATIONS 2020 zwracamy się z prośbą o zgłaszanie do PISF informacji o Państwa pełnometrażowych i krótkometrażowych projektach fabularnych, animowanych i dokumentalnych poprzez wypełnienie formularza.

Formularz zgłoszenia należy wypełnić tutaj

Zdjęcia i zwiastuny należy przesyłać na adres: katalog@pisf.pl

Katalogi prezentują polskie filmy pełnometrażowe i krótkometrażowe wszystkich rodzajów (fabuła, animacja, film dokumentalny) po zakończeniu okresu zdjęciowego i będą dostępne w formie dwóch plików PDF na Berlinale. Obecność Państwa filmu w katalogach PISF jest doskonałą szansą na promocję tytułu wśród potencjalnych koproducentów, inwestorów, selekcjonerów festiwali, agentów sprzedaży i wielu innych przedstawicieli branży filmowej.

Ważne!

Warunkiem zgłoszenia są filmy, które do końca roku 2019 będą: po zdjęciach lub w trakcie zdjęć; w postprodukcji. Filmy te w założeniu mają być gotowe w roku 2020.


07.01.2020