KLAPS - nabór filmów

Trwa nabór filmów na ogólnopolski konkurs filmowy KLAPS  organizowany już po raz ósmy przez Samorząd Uczniowski VI Liceum Ogólnokształcącego, skierowany do młodzieży w wieku od 15 do 24 lat. Filmy są oceniane w 4 kategoriach: film fabularny, reportaż, teledysk i animacja. W poprzedniej edycji do konkursu przystąpiło 135 filmów. W tym roku organizatorzy liczą na jeszcze większe zainteresowanie konkursem.

Warsztaty filmowe dla finalistów

Przegląd wszystkich filmów zakwalifikowanych do finału oraz głosowanie publiczności na najlepszy film odbędzie się 9 czerwca w Bydgoszczy. Dzień później zostaną ogłoszeni zwycięzcy 8. edycji konkursu. Finaliści spędzą w Bydgoszczy dwa dni od 9 do 10 czerwca – będą mogli m.in: poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności podczas warsztatów filmowych, zwiedzić Bydgoszcz oraz nawiązać nowe znajomości. Laureaci i finaliści konkursu zostaną nagrodzeni podczas Gali Finałowej, która odbędzie się dnia 10.06.2016 r. Nagrody zostaną przyznane w 4 głównych kategoriach. 

Zgłoszenia do 15 maja

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić na stronie internetowej www.klaps.bydgoszcz.eu/rejestracja w nieprzekraczalnym terminie do 15.05.2016 r. Opłata wpisowa wynosi 20 zł, niezależnie od ilości zgłaszanych filmów.

Więcej informacji na http://klaps.bydgoszcz.eu oraz www.facebook.com/kfaKLAPS.

Informacja prasowa

22.01.2016