Kolejne sukcesy PrimeMovers i PGNiG

Wyprodukowany przez studio PrimeMovers film korporacyjny „PGNiG – Siła wspólnego działania” zdobył kolejne nagrody na festiwalu w Dallas.

Po Hamburgu kolej na Dallas

Na początku maja produkcję nagrodzono na festiwalu World Media Festival w Hamburgu Złotą nagrodą w kategorii „Public Relations: filozofia i portret”. Tym razem film wyróżniono w międzynarodowym konkursie Hermes Creative Awards przyznającym nagrody m.in. w dziedzinie marketingu, komunikacji, PR, reklamy i produkcji filmowej. Na festiwalu w Dallas film wyróżniono najwyższymi nagrodami – Platinum i Gold Hermes Creative Awards w dwóch kategoriach – komunikacja wewnętrzna i wizerunek firmy. Zgłoszone produkcje ocenia Association of Marketing and Communication Professionals, organizacja skupiająca od 1995 roku międzynarodowych ekspertów. Zwycięzcy tegorocznej edycji wyłonieni zostali spośród 6 tysięcy uczestników. 

– Dwie statuetki dla europejskiego filmu na festiwalu w Stanach Zjednoczonych to duże wyróżnienie. Powtórzyliśmy z PGNiG sukces sprzed trzech lat, zdobywając nagrody na festiwalu w Europie i USA. Podtrzymujemy dobrą tradycję – mówi Grzegorz Szyroki, prezes PrimeMovers i producent filmu.

W 2012 roku film przygotowany przez studio PrimeMovers dla tego samego klienta nagradzano dwukrotnie srebrną nagrodą na World Media Festival w Hamburgu i brązową nagrodą na New York Festivals.

Więcej o festiwalu: www.hermesawards.com.
Więcej o studiu PrimeMovers: primemovers.pl

Na podstawie informacji prasowej

28.05.2015