Koncert i aukcja dla Krzysztofa Globisza

15 lutego Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” wspólnie z Filharmonią Krakowską organizują koncert, z którego dochód przekazany zostanie na leczenie oraz rehabilitację powracającego do zdrowia aktora Krzysztofa Globisza.

Coroczny koncert fundacji „Mimo Wszystko” i Filharmonii Krakowskiej

Najbliższy koncert charytatywny będzie siódmą odsłoną koncertów dla uczczenia święta miłości, które co roku wspólnie przygotowują fundacja Anny Dymnej i Filharmonia Krakowska. W tym roku artyści: Ewa Kaim, Joanna Kulig, Anna Radwan, Anna Szałapak, Adam Nowak, Grzegorz Turnau, Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki, Jerzy Trela oraz muzycy Filharmonii Krakowskiej wystąpią, aby pomóc w zebraniu pieniędzy potrzebnych na rehabilitację aktora i wykładowcy krakowskiej PWST Krzysztofa Globisza, którego w poprzednim roku mogliśmy oglądać na ekranach polskich kin m.in. w filmach: „Kamienie na szaniec” Roberta Glińskiego, „Jack Strong” Władysława Pasikowskiego czy „Facet (nie)potrzebny od zaraz” Weroniki Migoń.

Wszyscy mogą pomóc

Krzysztofowi Globiszowi można pomóc m.in.: 

  • dokonując przelewu na numer subkonta w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”: BZ WBK SA 65 1090 1665 0000 0001 0373 7343, z dopiskiem „Krzysztof Globisz”,
  • wpłacając pieniądze online za pośrednictwem strony Fundacji,
  • sprzedając lub kupując na specjalnym profilu zbiórki dla Krzysztofa Globisza na Charytatywni.allegro.pl.

Bilety na koncert są już dostępne są w kasie Filharmonii Krakowskiej. Tel.: +48 (12) 619 87 33, (12) 619 87 21 wew. 33. Kasa jest czynna: wt.-pt. w godz. 10-14, 15-19, sob. (niedz.) na godzinę przed koncertem. Telefon: +48 (12) 619 87 22, pon.-pt. 8-16. E-mail: widownia@filharmonia.krakow.pl.

 

Całkowity dochód ze wszystkich aukcji prowadzonych na Charytatywni.allegro.pl zostanie przekazany na pomoc w leczeniu i rehabilitację powracającego do zdrowia Krzysztofa Globisza. Organizatorzy zachęcają do licytowania i wystawiania przedmiotów na sprzedaż.

 

Więcej informacji: www.mimowszystko.org.

13.01.2015